To bardzo funkcjonalne zadaszenie dla dużych powierzchni zaprojektowaliśmy tak, aby było także stylowym i efektownym wizualnie dopełnieniem przestrzeni na zewnątrz domu. Doskonale koresponduje ono z trendami nowoczesnego budownictwa. Produkt ten jest dostępny w dwóch opcjach:

  • przyściennej,
  • wolnostojącej.

Przemyślana konstrukcja tej pergoli pozwala na zastosowanie jej w różnych konfiguracjach.

Warto dodać, że charakteryzuje się ona ponadprzeciętnymi wymiarami konstrukcji, bowiem maksymalny wymiar pojedynczego segmentu pergoli to: dł. 7 m x szer. 5 m x wys. 3 m.

Ponadto świetnie się sprawdzi także w rozwiązaniach dwunawowych. Dzięki temu jeszcze łatwiej zwiększyć powierzchnię użytkową.
Projektując ten system zależało nam bardzo, aby Pergola SkyVeil 140 stanowiła niezwykle praktyczne rozwiązanie, które może znaleźć wiele zastosowań. Produkt ten na przykład doskonale sprawdzi się także w obiektach komercyjnych. Będzie stanowić nowoczesny i bezdyskusyjnie bardzo praktyczny element zadaszenia ogródków w kawiarniach czy restauracjach.

INTELIGENTNE ZARZĄDZANIE

Dla Państwa maksymalnej wygody model SkyVeil 140 wyposażyliśmy w pełni elektryczny mechanizm sterowania dachem. Jest on estetycznie ukryty w konstrukcji systemu. Można sterować nim za pomocą pilota, przełącznika, aplikacji na telefonie lub poprzez odpowiedni scenariusz zaprogramowany w centrali sterującej domem.
To jednak nie koniec udogodnień, które chcemy Państwu zaproponować.
Produkt ten bowiem może być wyposażony także w różnego rodzaju akcesoria, takie jak: czujnik wiatru, deszczu czy słońca. Prosimy także pamiętać, że w przypadku zastosowania osłon bocznych, istnieje możliwość pełnej integracji z systemem sterowania dachem, a tym samym sterowania pergolą za pośrednictwem jednego urządzenia.

ZAUFAJ SPRAWDZONEJ i przemyślanej TECHNOLOGII

Konstrukcja systemu SkyVeil 140 jest wyjątkowo trwała i wytrzymała. Chcemy, aby służyła Państwu przez długie lata, dlatego za najlepsze rozwiązanie uznaliśmy wykonanie jej z ekstrudowanego aluminium. Daje to możliwość polakierowania konstrukcji na dowolny kolor z palety RAL. Jest to wyjątkowo istotne, gdy chcemy dopasować ją do oprawy okien czy elewacji budynku.
Dzięki innowacyjnej metodzie spasowania profili, która zapewnia również estetyczne łączenia,
bez widocznych szczelin, całość jest bardzo stabilna.
Pergolę SkyVeil 140 wyposażyliśmy w nowoczesne, ruchome zadaszenie, które umożliwia zmianę konta nachylenia lameli w płaszczyźnie od 0 do 135°.
Dzięki dopracowanej i przemyślanej konstrukcji, pozwalają one na wyjątkowo szczelne zamknięcie dachu. Lamele zostały także wyposażone w specjalne uszczelki doszczelniające, które dodatkowo zabezpieczają przed wodą opadową.
Produkt ten wyposażyliśmy ponadto w system odwodnienia. Jest on ukryty w słupach i pozwala
na wysoce skuteczne odprowadzanie wody opadowej do instalacji burzowej.

SKONFIGURUJ WEDŁUG WŁASNYCH POTRZE

Wróćmy jeszcze na chwilkę do tematu osłon bocznych.
W przypadku systemu SkyVeil stworzyliśmy bowiem możliwość zastosowania osłon bocznych takich jak screeny SkyRoll czy szklane panele przesuwne. Są one wówczas w pełni zintegrowane z systemem sterowania dachem. Dzięki temu można wygodnie sterować całą pergolą za pośrednictwem jednego urządzenia.
Wyłącznie od Państwa potrzeb i upodobań zależy, jak ostatecznie skonfigurujemy tą pergolę. Warto natomiast pamiętać, że dzięki zastosowaniu przesłon bocznych łatwo stworzyć wyjątkowy klimat
w otoczeniu natury, zupełnie niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Produkt ten posiada także możliwość zastosowania oświetlenia w technologii LED, które zaprojektowaliśmy tak, aby mogło bezkolizyjnie współpracować z lamelami dachowymi oraz nagrzewnicą. Oświetlenie, o którym mowa instalujemy w postaci paska LED w lameli dachowej, jak i w formie światła punktowego. Dodatkowo można zastosować oświetlenie po obwodzie w górnej części konstrukcji pergoli. Uzyskujemy dzięki temu wyjątkowo spektakularny efekt.