SkyVeil 120 to innowacyjny produkt, który wyjątkowo dobrze koresponduje z trendami nowoczesnego budownictwa.
Cechy charakterystyczne tego systemu to duża wytrzymałość i wysoka jakość wykonania detali. Słupy pergoli stworzone są z ekstrudowanego aluminium, a ich geometria sprawia, że cała konstrukcja staje się wyjątkowo sztywna i stabilna.
Aby zapewnić estetykę na najwyższym poziomie, skrupulatnie przemyśleliśmy i zaprojektowaliśmy każdy szczegół tego systemu. Zadbaliśmy między innymi o to, aby połączenia w tej pergoli pozbawione były widocznych szczelin. Zabieg ten sprawia, że całość prezentuje się wyjątkowo spójnie i harmonijnie.
System SkyVeil 120 dedykujemy jako zadaszenie dla tarasu lub zabudowa przestrzeni wyodrębnionej w ogrodzie.
Dostępny jest w wersji wolnostojącej, a jego maksymalne wymiary mogą osiągnąć: dł. 6 m × szer. 4 m × wys. 3 m.

Cechy charakterystyczne zadaszenia pergoli SkyVeil 120.


Zadaszenie pergoli SkyVeil 120 to moduł złożony z ruchomych lameli. Są one wyposażone w mechanizm, który umożliwia niezwykle płynną zmianę kąta nachylenia w osi od 0 do 135°.
Oferujemy Państwu lamele w dwóch kształtach: SLIM (typ Z) oraz STANDARD (typ FLAT). Dzięki dopracowanej i przemyślanej konstrukcji, pozwalają one na wyjątkowo szczelne zamknięcie dachu. Zostały one także wyposażone w specjalne uszczelki doszczelniające, które dodatkowo zabezpieczają przed wodą opadową.
Wisienką na torcie niech będzie fakt, że produkt ten wyposażyliśmy w dwuspadowy system odwodnienia. Pozwala on na wysoce skuteczne odprowadzanie wody opadowej z dachu całą powierzchnią słupa.

System pergola SkyVeil 120 to WYGODASWOBODNEJ ARANŻACJI.

Zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół konstrukcja pergoli SkyVeil 120 pozwala na łatwe uzyskanie wielu różnorodnych aranżacji. Można zastosować przesłony boczne takie jak:

  • screeny,
  • szklane panele przesuwne,


Oba rozwiązania można także zastosować równocześnie. Dzięki tej swobodzie w konfiguracji, każdy z Państwa jest w stanie stworzyć swój własny, wyjątkowy klimat w bliskim otoczeniu kojącej natury, niezależnie od panujących warunków pogodowych.

Produkt ten posiada ponadto możliwość zastosowania oświetlenia w technologii LED, które zaprojektowaliśmy tak, aby mogło bezkolizyjnie współpracować z lamelami dachowymi. Oświetlenie,
o którym mowa instalujemy w postaci paska LED zarówno w lameli dachowej, jak i po obwiedni konstrukcji. Uzyskujemy dzięki temu spektakularny efekt.

NAJWIĘKSZE WALORY systemu pergola SkyVeil 120

Swoboda w aranżacji tego systemu to z pewnością nie jedyny jego atut.

Dodatkowy plus to możliwość korzystania z pergoli nawet w całkiem chłodne dni, a wszystko za sprawą faktu, że specjalna rewizja w krokwi umożliwia instalację promienników cieplnych.
 
Dodajmy jeszcze, że konstrukcja systemu wykonana jest z ekstrudowanego aluminium. Pozwala to na polakierowanie jej na dowolny kolor z palety RAL, a tym samym na kolorystyczne dopasowanie
do oprawy okien, jak również fasady budynku. W palecie standardowej dostępnych jest aż 12 kolorów. Sprawdzona przez nas technologia lakierowania proszkowego zapewnia trwałość i daje gwarancję wytrzymałości powłoki na wiele lat użytkowania.

Pergola SkyVeil 120 jest ponadto niezwykle komfortowa w obsłudze, gdyż wyposażyliśmy ją napęd elektryczny, który umożliwia zastosowanie urządzeń sterowania w technologii SMART różnych producentów, w tym m.in. Somfy. Użytkownik może obsługiwać ją za pomocą pilota, przełącznika, aplikacji na telefonie lub posługując się odpowiednim scenariuszem zaprogramowanym w centrali sterującej domem.

Opcjonalnie pergolę tego typu można wyposażyć także w różnego rodzaju akcesoria typu: czujnik wiatru, deszczu czy słońca, które znacznie poprawiają komfort użytkowania.

Przy opcji z zastosowaniem osłon bocznych dajemy także Państwu możliwość pełnej integracji z systemem sterowania dachem, a tym samym sterowanie pergolą za pośrednictwem jednego urządzenia.