Jeśli inwestor bierze pod uwagę montaż rolet jeszcze na etapie projektowania budynku, wówczas z pełną satysfakcja proponujemy nasze systemy podtynkowe. Pozwalają one bowiem na najbardziej efektywne wykorzystanie ich walorów funkcjonalnych. Można je także zastosować w obiektach już istniejących, jednak niezbędne będzie wówczas dokonanie niezbędnych zmian w obrębie nadproża.


Proponujemy Państwu rolety podtynkowe, które zapewniają doskonałą izolację termiczną. Dzieje się tak dlatego, że nie ma potrzeby ingerowania w konstrukcję okna, drzwi czy nadproża, nie ryzykując tym samym naruszenia bilansu termicznego budynku. Ogromnym plusem takiego rozwiązania jest również fakt, że rolety podtynkowe idealnie wpasowują się w elewację, dzięki czemu stanowią jej integralną część. Dzieje się tak za sprawą skrzynki, której czoło jest jednocześnie podkładem pod dowolny materiał wykończeniowy (np. styropian, tynk, klinkier etc.), dzięki czemu skrzynka dosłownie znika na tle fasady budynku.

PT 90 – jest to model także wykonany z blachy ekstrudowanego aluminium.

Nie zapominajmy także o możliwości zintegrowania z tym systemem niezależnie pracującej moskitiery, co pozwala na ochronę również przed niechcianymi w naszej wewnętrznej przestrzeni natrętnymi owadami.

Zastosowanie takiego rozwiązania jest możliwe w każdej z powyższych rolet.