Rolety w systemach nadstawnych dedykujemy dla budynków, które aktualnie powstają, ale równie doskonale sprawdzą się podczas modernizacji obiektów już istniejących, gdy w grę wchodzi wymiana stolarki okiennej. Ten model rolet montujemy bowiem za pomocą specjalnego profilu adaptacyjnego bezpośrednio do ramy okiennej.


W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwu dwa rodzaje rolet nadstawnych:


NB STYROTERM

Ten wybitnie innowacyjny i zaawansowany technologicznie system, charakteryzuje się najlepszymi parametrami termicznymi (niski współczynnik przenikalności cieplnej – USB już od 0,29 W/m²K) spośród wszystkich produktów tego typu, dostępnych na rynku.
Fakt ten jest poparty badaniami w renomowanym instytucie badawczym IFT ROSENHEIM. Skrzynka
w systemie NB STYROTERM, została wykonana z nowatorskiego materiału, który przypomina powszechnie stosowany „styropian”.
W naszej ofercie występuje ona w dwóch rozmiarach:

  • 260 x 260mm
  • 300 x 300mm

Model ten można także montować w wariancie żaluzji fasadowej.


N-TERM

To nasza odpowiedź na zapotrzebowanie na system uniwersalny i wszechstronny, który umożliwia montaż bez zabudowy, z zabudową częściową, jak również całkowitą. Dzieje się tak za sprawą skrzynki, której czoło jest jednocześnie podkładem pod dowolny materiał wykończeniowy (np. styropian, tynk, klinkier etc.).
Za sprawą takiego rozwiązania, staje się ona niezauważalnym elementem fasady. Skrzynki tego typu wykonujemy z wysokiej jakości elementów PVC. Wnętrze takiej skrzynki jest natomiast dodatkowo docieplone, co w znacznym stopniu poprawia parametry termiczne produktu.