Rodzaje i specyfika naszych profili roletowych

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zadbaliśmy o bogaty wybór i różnorodność profili w naszej ofercie. Mamy nadzieję, że dzięki temu będziemy w stanie spełnić oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających użytkowników.

Nasze doświadczenie pokazuje, że najbardziej sprawdzonym rozwiązaniem jest wykonanie kurtyny rolety z profili aluminiowych wypełnionych pianką. Są one bardzo odporne na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych, ponieważ wykonujemy je z wysokogatunkowej blachy, pokrytej dwuwarstwową powłoką lakierniczą.

Jeśli natomiast zależy Państwu na maksymalnej sztywności i stabilności kurtyny, wówczas polecamy wybór profili z ekstrudowanego aluminium, które także znajdziecie w naszej ofercie.

Kolorystyka

Jako firma, która pragnie stale nadążać za najnowszymi trendami, zdajemy sobie sprawę,
że kolorystyka to bardzo ważny temat, zwłaszcza jeśli oprócz funkcjonalności, zależy Państwu także
na walorach estetycznych wykończenia rolet. Dzięki temu, że możemy zaproponować Państwu bogatą gamę kolorów, nasze rolety będą także stanowiły doskonały element dekoracyjny, który ma szansę być spójną, integralną częścią stylistyki budynku.

Proponowaną przez nas kolorystykę, znajdziecie Państwo zakładce KOLOR. Prosimy jednak pamiętać, że ze względu na różnorodność dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualne ustawienia, a w szczególności ustawienia monitora i karty graficznej, widoczne kolory nie odwzorowują w pełni kolorów rzeczywistych.
Dostępność poszczególnych barw zależy od typu profilu.