Jesteśmy wiodącym producentem aluminiowych systemów osłonowych regionu województwa lubuskiego.


Głównym filarem naszej działalności jest produkcja i sprzedaż różnorodnych rozwiązań, dedykowanych przede wszystkim regulowaniu poziomu nasłonecznienia.
W naszym asortymencie znajdziecie Państwo rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, pergole, moskitiery i wiele innych, innowacyjnych systemów osłonowych i ochronnych.


Jako niekwestionowany lider w branży konstrukcji aluminiowych, proponujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyki oraz obszaru tzw. inteligentnych domów. Wierzymy, że podążając za nową technologią, zapewniamy sobie stały rozwój, a Państwu dostęp do innowacyjnych rozwiań.


Z pasją realizujemy zamówienia klientów indywidualnych, jak i dużych firm z branży stolarki budowlanej, występując w charakterze rzetelnego partnera biznesowego.
Każde zamówienie traktujemy jako priorytetowe, z dbałością o najmniejszy detal, zapewniając sprzedaż na terenie całej Europy, z dostawą bezpośrednio do klienta.Naszą misją jest wywieranie realnego wpływu na poprawę jakości życia naszych klientów, ale i zapewnianie im bezpieczeństwa we własnych domach.


Skupiamy się na indywidualnych potrzebach klientów i dostarczaniu im najwyższej jakości produktów oraz usług, jednocześnie gwarantując szybką realizację zamówienia.