Co roku wraz z pierwszymi promieniami ciepłego słońca oraz powiewem letniego wiatru powraca pytanie naszych klientów o to, jak skutecznie ochronić wnętrze swojego domu przed natrętnymi, niechcianymi gośćmi – owadami? Również rok rocznie pojawiają się na rynku nowe propozycje rozwiązania tego problemu, jednak doświadczenie pokazuje, że przeważająca większość to mało skuteczne buble.


Dlatego z tym większą satysfakcją proponujemy Państwu rozwiązanie, które rzeczywiście zadziała, najskuteczniejsze i najbardziej funkcjonalne ze wszystkich – moskitiery montowane na oknach i drzwiach balkonowych czy tarasowych. Warto dodać, że produkty te stanowią również skuteczne zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami pochodzącymi z zewnątrz. Taki efekt uboczny gratis. Co ważne, jednocześnie zapewniają one dostęp do światła dziennego oraz dopływ świeżego powietrza. Nasza firma oferuje pełną gamę systemów moskitier dopasowanych do Państwa potrzeb.
Nasza bogata oferta przewiduje następujące typy moskitier:

  • stałe (MRS i MRSZ),
  • moskitiery zwijane MZN montowane niezależnie do stolarki okiennej,
  • moskitiery plisowane MPH.


MOSKITIERA RAMKOWA STAŁA (MRS I MRSZ)

Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się w szczególności w pomieszczeniach, w których potrzebne jest stałe zabezpieczenie przed insektami. Mamy tutaj na myśli sypialnię, łazienkę czy pokój dziecięcy. Produkt jest przeznaczony do montażu na zewnętrznej stronie ramy okiennej, zarówno na oknach drewnianych jaki i PVC (wariant MRS) oraz na zlicowanych oknach aluminiowych (MRSZ).

MOSKITIERA ZWIJANA (MZN)

To nasz absolutny hit. W przypadku tego systemu szczególnie wdzięczne będą nam mamy. Jest to doskonałe i niezwykle szczelne rozwiązanie, które pozwala zabezpieczyć wnętrze przed obecnością insektów, z możliwością zamykania i otwierania w dowolnej chwili. Moskitiera zwijana idealnie sprawdzi się w domu, gdzie są małe, ruchliwe dzieci, za którymi czasami trudno nadążyć, także z otwieraniem i zamykaniem drzwi.

MOSKITIERA PLISOWANA (MPH)

Rozwiązanie to proponujemy do montażu na drzwiach tarasowych i wnękach balkonowych. Pozwala ono optymalnie wykorzystać często bardzo ograniczoną powierzchnię. Propozycja ta oparta jest
na specjalnej, plisowanej siatce, która przy zamykaniu składa się w harmonijkę, aby sprytnie schować się w profilu bocznym. Moskitiera plisowana posiada także drugą solidną zaletę – niski próg, który umożliwia swobodne i niczym nieograniczone przechodzenie.